Dziennik zakrapiany rumem
Paul Kemp porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju wyspy Portoryko i przyjmuje posadę w lokalnej gazecie. Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault...
Dziennik zakrapiany rumem
Cokolwiek się zdarzy
Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Nie zmieni ani jednej linijki tekstu? Jak to ma się do rzeczywistości?
Cokolwiek się zdarzy
Łowca trolli
Hans to tajemniczy jegomość z brodą niczym Rumcajs, samotnie wędrujący po lasach i ostępach Norwegii. Pozornie jest kłusownikiem polującym na niedźwiedzie. Prawda jest jednak inna - Hans poluje na... trolle!
Łowca trolli
Mission Impossible: Ghost...
Oskarżony o zamach bombowy na Kreml, agent Ethan Hunt z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji...
Mission Impossible: Ghost...
Chciwość
Pierwsze 24 godziny finansowego kryzysu na Wall Street. Kulisy wydarzeń, które zmieniły cały świat. Analityk pracujący firmy z Wall Street, odkrywa niepokojące dane, które wskazują na nieprawidłowości finansowe..
Chciwość

Witajcie na oficjalnym forum dyskusyjnym Filmy.pl!


Serdecznie zapraszamy Was do wyrażenia swoich opinii w naszym forum. U nas omówisz swoje ulubione filmy, porozmawiasz o twórcach i gwiazdach światowego i polskiego kina, a przede wszystkim poznasz innych Użytkowników naszego serwisu. Zapraszamy!

Forum Tematów Postów

Film

Tu możesz porozmawiać o wszystkich aspektach swoich ulubionych filmów - grze aktorskiej, scenariuszach, reżyserii. Podziel się swoimi spostrzeżeniami z resztą kinomaniaków!

9774 73916

Ludzie

Gwiazdy, sławni reżyserzy, scenarzyści - świat filmu przyciąga jak magnes. Porozmawiaj z innymi o ulubionych twórcach kina.

3628 13656

Muzyka

Muzyka towarzyszy filmowi od zawsze, nawet przed erą kina dźwiękowego. Grupa dla koneserów dobrej muzyki filmowej.

1950 2405

Poza kadrem

Kącik dla znawców technicznej strony powstawania filmu. Tu możesz podyskutować o planach ujęć, postsynchronach, powstawaniu efektów specjalnych i na każdy inny temat związany z technologią kręcenia filmów.

982 1617

Sprzęt / Technikalia

Oglądamy filmy za pośrednictwem coraz to nowszego sprzętu - tak w kinie, jak i w domu. Tu możesz wymienić spostrzeżenia na tematy techniczne związane z odtwarzaniem filmów.

1048 1837

Kina

Masz swoje ulubione, małe kino? A może lubisz oglądać filmy w zaawansowanych technicznie, wieloekranowych multipleksach? Tu możesz porozmawiać o kinach w Polsce i na świecie.

317 443

Cytaty filmowe

Miejsce dla wszystkich, którzy są chodzącymi skarbnicami cytatów z ulubionych filmów. Wystarczy ustawić się w kolejce, tylko trzeba pilnować swojego numerka...

256 454

Wydarzenia

Tutaj możemy rozmawiać o wszystkim, co działo, dzieje się lub będzie dziać w temacie kina w Twoim mieście. DKF-y, festiwale, przeglądy, pokazy specjalne - bring it on!

497 988

TV

Dla wszystkich miłośników filmów na małym ekranie. Może dziś w telewizji leci coś ciekawego - podziel się tą informacją z resztą forumowiczów!

884 1051

Poznajmy się

Tu możesz przedstawić się, dowiedzieć czegoś o innych Użytkownikach portalu i poznać ludzi, którzy mają podobny gust filmowy.

259 488

Filmy.pl

Wszelkie uwagi, wskazówki i pytania związane z działaniem naszego portalu. Bądźcie wyrozumiali, ruszyliśmy dopiero niedawno ;)

571 771

Hyde Park

Tutaj możesz porozmawiać na wszelkie tematy pozafilmowe. Niech dyskusjom nie będzie końca!

620 969

http://twitter.com/filmy_pl
Śledź nas na Twitterze
Wszystko co najnowsze w serwisie wyćwierkamy na bieżąco!
http://www.facebook.com
Filmy.pl na Facebook
Dołącz do Filmy.pl na Facebook - zostań naszym przyjacielem
http://www.youtube.com
Nasz kanał YouTube
Oglądaj zawsze świeże zwiastuny na naszym kanale na Youtube.com